"Ақмола облысы  білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі  Көкшетау қаласының №5  көппрофильді "Таңдау" гимназиясы"  коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная гимназия №5 "Тандау" города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области"

"Open school" форматындағы ата - аналар жиналысы»

28.01.2020

КП №5 "Таңдау"  "Open school" форматында ата-аналар жиналысы өтті. Мұндай ерекше тәсіл ата-аналарға баланың оқудың қандай сатысында екенін, оған күтілетін оқу нәтижелеріне қол жеткізуге көмектесу үшін не істеу керектігін білуге мүмкіндік берді.

Осы жиналысқа қатысқан оқушылардың ата-аналары пән мұғалімдерімен сөйлесуге, кері байланыс алуға, сондай - ақ жеке-консультативтік көмек алуға мүмкіндік алды.

Аталған іс-шараның мақсаты-отбасы мен мектепте балаларды оқыту және тәрбиелеу процесінің тиімділігін арттыру. Бұл мақсатқа қол жеткізілді.

Жиналыс жаңа форматта нәтижелі өтті, ата-аналардың белсенді қатысуы атап өтілді.